ВИДЕО: Изгледајте го трејлерот за долгоочекуваното продолжение на Frozen

Изгледајте го трејлерот за долгоочекуваното продолжение на FrozenДизни го објави официјалниот трејлер за Frozen 2, долгоочекуваното продолжение на хит мјузиклот во кој главната улога ја има ледената кралица Елса, а се очекува да излезе во ноември, 2019-та.