ВИДЕО: Како изреагира бившиот на Кајли Џенер, кога среде интервју го прашаа за неа?

Како изреагира бившиот на Кајли Џенер, кога среде интервју го прашаа за неа?Раперот Тајга, кој беше во врска со Кајли Џенер околу 3 години, пред Кајли да го запознае Тревис Скот и по само неколку месеци врска да се реши да има дете со него, се најде во незгодна ситуација за време на гостувањето во Good Morning Britain. Како реагираше на прашањата поврзани со Кајли и шоуто на Кардашијанс?