ВИДЕО: 13 брзи и здрави рецепти за на училиште или работа

13 брзи и здрави рецепти за на училиште или работаКолку пати, додека сте биле во брзање на работа или на училиште, сте јаделе нешто нездраво? Најверојатно секој ден. Но, повеќе нема потреба да јадете брза храна кога имате работа или предавања. Постојат многу брзи и едноставни рецепти за кои ќе ви биде потребно многу малку време. да ги направите. Пилешка салата со авокадо, бургер од киноа и сендвич со туна и пармезан се само некои од одличните рецепти што можете да ги погледнете во ова видео.