ВИДЕО: Како Селена Гомез ги троши нејзините милиони?

Како Селена Гомез ги троши нејзините милиони?Селена Гомез е ѕвезда со големо богатство, па дефинитивно може да си дозволи што и да посака. На пример, за нејзиниот роденден таа одлучи да отпатува во Италија, и тоа со приватен авион. Познато е дека пејачката сака да носи и пижами што чинат стотици долари, а нејзиниот изглед на црвениот тепих сигурно не е евтин. А, иако е млада, Селена има потрошено и доста пари на недвижнини. Погледнете како Селена ги троши нејзините милиони.