ВИДЕО: Најдобрите моменти од шоуто на Елен за изминатава деценија

Најдобрите моменти од шоуто на Елен за изминатава деценијаШоуто на Елен е едно од најпознатите од тој карактер, со милиони фанови ширум целиот свет. Бидејќи започна нова деценија, водителката направила видео компилација со најдобрите моменти од шоуто од изминативе 10 години. Моментот кога две мали девојчиња ја запознаа Ники Минаж, моментот кога Елен го сруши рекордот на Обама за „ретвит“, смешниот скеч со скриена камера со Адел… Во видеото сигурно ќе налетате и на барем еден од вашите омилени моменти.