ВИДЕО: Најконтроверзните одлуки на Меган Маркл досега

Најконтроверзните одлуки на Меган Маркл досегаУште од почетокот на нивната врска, принцот Хари и Меган Маркл се мета на јавноста поради нивните постапки. Меган е жестоко осудувана од јавноста за секоја нејзина одлука и изгледа како да не може да погоди никому. Првото нешто што го забележаа сите е дека Меган ги прекршува кралските модни правила. Имаше доста критики и за венчавката, за тоа што војвотката сака приватност, но и за одлуката Арчи да нема кралска титула. Погледнете кои се најконтроверзните одлуки и постапки на Меган досега.