ВИДЕО: 20 славни личности кои Елен ги навреди во нејзиното шоу

20 славни личности кои Елен ги навреди во нејзиното шоуВо шоуто на Елен гостуваат дел од најголемите ѕвезди ширум светот, но ова не значи дека на водителката не ѝ е проблем одвреме-навреме да наведи некој од нив. Всушност, ова се случува многу почесто отколку што мислите. Пријанка Чопра, Кендал Џенер, Лејди Гага и Кети Пери се само дел од познатите кои Елен безмилосно ги навреди на нејзиното шоу.