Тренд е да имате помлад дечко


Тренд е да имате помлад дечко

trend-e-da-imate-pomlad-decko-povekjeПовозрасните ѕвезди навалија на млади момци. На групата познати дами кои шетаат т.н. „коковчиња“ се приклучи и американската манекенка Тајра Бенкс.


38 годишната Тајра е во врска со боксерот и модел Роберт Еванс кој е 14 години помлад од неа.

Се шушка дека се заедно веќе месец дена, а минатата недела биле видени заедно во еден од познатите ресторани во Лос Анџелес.

trend-e-da-imate-pomlad-decko-1

trend-e-da-imate-pomlad-decko-2

Како ви се допаѓа новиот дечко на Тајра?

Би можело да ве интересира:

Познатите дами на црвен килим vs. во бикини (фото) На црвениот килим тие изгледаат совршено, но како изгледаат во опуштено, природн...
9 ѕвезди со мани во изгледот, од кои не се срамат воопшто Парис Хилтон има „мрзливо око“, Хоакин Феникс зајачка уста, а Дензел Вашингтон к...
Славни личности кои не беа поканети на свадбата на Хари и Меган, иако се очекуваше нивното присуство Уште пред да се одржи кралската свадба, беше јасно дека ќе има многу славни личн...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg

Најнови игри

Чувствувај го стравот и сепак направи го тоа.
Сузан Џеферс