ВИДЕО: Фатени на дело - славни личности кои имаа афери со нивните колеги

Фатени на дело - славни личности кои имаа афери со нивните колегиДенес не постои личност која не слушнала за тоа како Бред Пит и Анџелина Џоли ја започнаа нивната врска. Познатите актери соработуваа на филмот Mr. and Mrs. Smith, а тој период Бред беше во брак со Џенифер Анистон. Очигледно, ова не го спречи актерот да ја изневери Анистон со Џоли. Иако тие никогаш не потврдија дали ја започнаа аферата додека Бред уште беше во брак, речиси сите се убедени дека ова е вистина. Аферата на Бред и Анџелина е само една од многуте во светот на шоу-бизнисот. Погледнете го видеото и дознајте кои славни личности си ги растурија браковите и врските поради афера со нивните колеги.