ВИДЕО: Легендарен кош погодок кој мора да го погледнете
×

Предупредување

JUser: :_load: Неможно вчитување корисник со ID: 95

Легендарен кош погодок кој мора да го погледнете

Оваа група момци од Австралија кои неколку пати се прославија со неверојатните кошаркарски шутови и погодоци, овој пат имаат неверојатно сложена комбинација која ги воодушеви сите оние кои ги погледнаа на You Tube.