ВИДЕО: Fetish - Новиот хит на Селена Гомез

Fetish - Новиот хит на Селена ГомезПо хитот Bad Liar, поп ѕвездата со најголем број следбеници на Инстаграм, Селена Гомез има нова песна - Fetish. Слушнете ја и погледнете го спотот.