ВИДЕО: 10 најиконски кралски невестински фустани на сите времиња

10 најиконски кралски невестински фустани на сите времињаВо исчекување на свадбата на принцот Хари и Меган Маркл, одлучивме да се потсетиме на најиконските кралски невестински фустани. Се разбира, оние на принцезата Дијана и Кејт Мидлтон се меѓу нив!