ВИДЕО: 10 деца на познатите кои сакаат да ги кршат правилата

10 деца на познатите кои сакаат да ги кршат правилатаЌерката на Анџелина Џоли и Бред Пит, Шајло, се облекува како момче, ќерката на Том Круз и Кејт Холмс е позната по модниот стил, но и по однесувањето на разгалена дива.