ВИДЕО: Никол Шерцингер малку претерала со алкохолот на Миконос

Никол Шерцингер малку претерала со алкохолот на МиконосНе е тајна дека Никол сака да се забавува и од таа причина секое лето се враќа на грчкиот остров на забавите Миконос. Деновиве папараците ја уловиле кога малку претерала со алкохолот...