Како до позабавна моминска вечер?


Како до позабавна моминска вечер?

mominska-vecer-povekjeМногу често моминските вечери можат да бидат досадни и обични со женска журка по дома... Но што ако на невестата ѝ организирате една вечер која...

 

 ...никогаш нема да ја заборави? Еве еден предлог кој ние го спремивме за вас.

Прво што треба да направите е да се уверите дека невестата е спремна на вакви потези.

Потоа, обезбедете ги следниве работи:

 • Камера
 • Секако, невестата и нејзините пријателки
 • Голем автомобил или лимузина
 • Листа на работи кои треба невестата да ги најде или да ги направи


Во листата на работи, ние предлагаме да ги има следните:mominska-vecer

 • Да игра со стриптизер
 • Да го бакне првиот дечко со црвена кошула што ќе влезе во барот/диското.
 • Да земе боксерки од некој дечко
 • Да игра на маса
 • Да го натера следниот дечко што ќе влезе во барот/диското да ја части пијачка
 • Да земе кондом од непознат дечко
 • Да натера некој непознат дечко да ѝ се потпише на градникот или градите
 • Да купи нешто страшно перверзно во порно продавница
 • Да ги слика писоарите во машкиот тоалет
 • Доколку имате лимузина, да ги покаже своите гради од сончевиот кров на група непозната мажи.

Овој рецепт ви гарантира одлична забава и луда и незаборавна вечер, како за невестата така и за сите останати!

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg