Најоригиналната честитка за роденден
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк


Најоригиналната честитка за роденден

Сите сте добивале секакви честитки за роденден - искрени, со скриени пораки, јавни, романтични... Ама ваква сигурно не сте имале! Од каде ја црпеле "инспирацијата" никој не може да објасни, но дека е најоригинална, никој не смее да оспори...

najoriginalnata-cestitka-za-rodenden-01

Би можело да ве интересира:

Никој не е посекси од Џеј Ло во спортско издание (фото) Таа изгледа самоуверено на секое јавно појавување, а има и зошто, зарем не? Џени...
Каде возат четворицата пекари на велосипеди? Откако се појавија четворицата пекари со својот необичен велосипед градот наш ст...
Роденденската торта на Марк Закерберг од Фејсбук тимот Марк Закерберг на 14-ти мај го прослави 33-от роденден. Тимот од Фесбук решил да...