Изум на денот: Кригла која не го блокира погледот кон телевизорот
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Фризеркa 28-05-2020


Изум на денот: Кригла која не го блокира погледот кон телевизорот

Животот е постојана борба. Во таа борба некои работи се важни, некои помалку важни, а некои се круцијални. Една од оние во последната категорија дефинитивно е гледањето на телевизија и пиењето пиво во исто време. Секој кој ќе каже дека тоа е невозможно, време е да го открие решението.

izum-na-denot-krigla-koja-ne-go-blokira-pogledot-kon-televizorot-1.jpg

izum-na-denot-krigla-koja-ne-go-blokira-pogledot-kon-televizorot-2.jpg

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Рековте, жените и мажите се еднакви? Тука не се работи за феминизам или борење за женските права. Се работи за едност...
Науката потврди: 9 навики кои им се заеднички на среќните луѓе Во текот на целиот живот откриваме што е тоа што нè прави среќни. Во таа цел мал...
Астро ќоше: Дали животот ви е тежок, скап или убав? Секој знае да се пожали од животот во одреден момент, но ако ги поделиме хороско...

Спонзорирани линкови:

Најчитани неделава