Топлење во пар: Зимски кенгур-дуксер за мајки и бебиња
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Оператор 06-12-2019
Продавач 06-12-2019


Топлење во пар: Зимски кенгур-дуксер за мајки и бебиња

Обичните кенгури се супер корисна и практична работа, но не за студените денови. Како да го наместите врз дебелата монтка, како да не смрзне детето и уште ред други прашања биле инспирација за овој кенгур дуксер. За топлење во пар, полно љубов:

toplenje-vo-par-zimski-kengur-dukser-za-majki-i-bebinja-1.jpg

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

7 работи кои не можеме да ги купиме со пари, а се повеќе од потребни Кога некој ви зборува за среќа, што прво ви паѓа на ум? Сигурно во топ 3-те рабо...
Папарацо фотки: Лејди Гага и Бредли Купер не можат да се одвојат, Ирин... Лејди Гага и Бредли Купер имаа сензационален настап на „Shallow“ на Оскарите 201...
Победник на лотарија ги подигнал парите носејќи маска, за роднините да... Маж од Јамајка решил дека сака да остане анонимен додека ја собира наградата од ...