О, Кендал, душиче (фото)
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Продавач 21-11-2019


О, Кендал, душиче (фото)

Кендал Џенер двапати се одлучи за истата маичка на која пишува Slayer, додека славниот гитарист имаше едно, ама вредно појавување со маичка која беше ироничен одговор. Прекрасно е кога славните „се сакаат и поддржуваат“...

ubavo-e-koga-slavnite-se-poddrzuvaat-megusebno-001.jpg

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Папарацо фотки: Лејди Гага и Бредли Купер не можат да се одвојат, Ирин... Лејди Гага и Бредли Купер имаа сензационален настап на „Shallow“ на Оскарите 201...
Тамара Тодевска го покажа лицето на нејзиното синче Дарен Тамара Тодевска и поранешниот кошаркар Александар Димитровски ја имаат ќерката Х...
Победник на лотарија ги подигнал парите носејќи маска, за роднините да... Маж од Јамајка решил дека сака да остане анонимен додека ја собира наградата од ...