Штосна кеса со која ќе имате LEGO рака (фото)
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк


Штосна кеса со која ќе имате LEGO рака (фото)

LEGО коцките се асоцијација на детството, без оглед на тоа која година сте родени. Затоа измислена е кеса која и како возрасни ќе ви го овозможи задоволството да имате LEGO рака, баш како човечињата кои ги редевте како мали.

stosna-kesa-so-koja-ke-imate-lego-raka-1.jpg

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Џеси Џеј позираше во танга и со лузни на грбот со моќна порака Џеси Џеј откако објави храбра фотка од плажа, покажувајќи го целулитот, сега пов...
8 знаци дека сте достигнале зрелост Годините не се мерка за ништо и тоа многупати во животот се докажало како точно....
Зошто никогаш не се врзуваат патики пред Ајфелова кула? Не треба многу објаснување – и мажите и жените ќе сфатат од само еден гест. Мора...