Решение за сите што се вечно смрзнати
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк


Решение за сите што се вечно смрзнати

Колку пати во последниов месец се пожаливте дека ви е студено, дека рацете ви се кочан, дека требаше да облечете подебел џемпер? Некој решил да стави крај на маката на луѓето кои се секогаш смрзнати. Ќе изгледате како смешно пајче, ама барем ќе ви биде топло.

resenie-za-site-sto-se-vecno-smrznati-1.jpg

resenie-za-site-sto-se-vecno-smrznati-2.jpg

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

За вас и вашето куче - хит џемперот што го освои светот (фото) Брендот Zulily произведе џемпер совршен за сите вљубеници во кучиња. Идејата е з...
Победник на лотарија ги подигнал парите носејќи маска, за роднините да... Маж од Јамајка решил дека сака да остане анонимен додека ја собира наградата од ...
5 правила кон кои се придржуваат сите среќни луѓе Дали имате човек во вашата околина кој ви изгледа како постојано да е среќен? ...