Најскапите хеланки во светот, светат навечер (фото)


Најскапите хеланки во светот, светат навечер (фото)

Брендот Lululemon пред извесно време најави ексклузивна колекција опрема за вежбање, но никој не очекуваше хеланки од 270 евра. Зошто? Затоа што светат навечер. Убедливо најскапите хеланки некогаш направени. Вредат?

najskapite-helanki-vo-svetot-svetat-navecer-001.jpg

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Астро ќоше: Кои хороскопски знаци не слушаат никој освен себе? Тие сметаат дека секогаш се во право и секогаш се водат од своето мислење. ...
Fendi шал од 850 евра личи на... што?! (фото) Twitter корисниците не ја пропуштија најновата прилика да се исмејуваат на новио...
Успесите се слават со семејството: Роналдо и Џорџина со 4-те деца во Ј... Кристијано Роналдо потпиша трансфер од Реал Мадрид во Јувентус, вреден 110 милио...