Запознавањето на Мишел Обама и Меланија Трамп (фото)
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк


Запознавањето на Мишел Обама и Меланија Трамп (фото)

Оваа недела беше историска за САД, а во низата на важни настани додаваме уште еден - запознавањето на поранешната прва дама Мишел Обама, со новата прва дама на САД - Меланија Трамп. Мишел во темно виолетов фустан ѝ ја предаде позицијата на Меланија.

zapoznavanjeto-na-misel-obama-i-melanija-tramp-1.jpg

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Каква мајка – таква ќерка: Ким и Норт во аутфити со змиски принт на цр... 5-годишната Норт Вест сака да ги следи стапките на нејзината мајка, па често мож...
Прва фотка од ќеркичката на Луисана Лопилато и Мајкл Бубле Луисана Лопилато и Мајкл Бубле станаа родители по третпат, а среќната вест пејач...
Некој генијалец направил четки за чистење тоалет во облик на Доналд Тр... Доналд Трамп од денес може да ви го исчисти тоалетот – буквално... Доналд Тра...