Не е за оние со слаб желудник: Горгонѕола сирење со чоколадо


Не е за оние со слаб желудник: Горгонѕола сирење со чоколадо

Чоколадото и сирењето се двата најубави вкусови кои постојат во светот. Одлични се одвоено, но ако ги споите заедно... Не сме сигурни. Затоа една компанија од Мелбурн, Curds and Whey, решила да го проба миксот. Дефинитивно не е за оние со слаб желудник. Би пробале барем залче?

ne-e-za-onie-so-slab-zeludnik-gorgondzola-sirenje-so-cokolado-001.jpg

ne-e-za-onie-so-slab-zeludnik-gorgondzola-sirenje-so-cokolado-2.jpg

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Каков автомобил - таква секс поза (18+) Ако мислите дека вашиот автомобил не е погоден за секс – оваа илустрација ќе ви ...