Не е за оние со слаб желудник: Горгонѕола сирење со чоколадо
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк


Не е за оние со слаб желудник: Горгонѕола сирење со чоколадо

Чоколадото и сирењето се двата најубави вкусови кои постојат во светот. Одлични се одвоено, но ако ги споите заедно... Не сме сигурни. Затоа една компанија од Мелбурн, Curds and Whey, решила да го проба миксот. Дефинитивно не е за оние со слаб желудник. Би пробале барем залче?

ne-e-za-onie-so-slab-zeludnik-gorgondzola-sirenje-so-cokolado-001.jpg

ne-e-za-onie-so-slab-zeludnik-gorgondzola-sirenje-so-cokolado-2.jpg

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

12 грчки фрази за почетници, кои ќе ви се најдат на плажа или во тавер... Кога веќе секој продолжен викенд, обичен викенд и летен одмор го минуваме во Грц...
Ким е единствената студентка која изгледа гламурозно додека учи за пра... Дали и вие кога студиравте право и имавте безброј непреспани ноќи изгледавте как...
Каков автомобил - таква секс поза (18+) Ако мислите дека вашиот автомобил не е погоден за секс – оваа илустрација ќе ви ...