Една цигара повеќе = еден заб помалку
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Продавач 21-11-2019


Една цигара повеќе = еден заб помалку

Визуелна кампања која има за цел да ги освести пушачите и да укаже на штетните последици од никотинот. Уште една цигара плус е еднакво со заб минус во уста. Па, сега вие одберете.

edna-cigara-poveke-eden-zab-pomalku-001.jpg

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Моите цели vs. твоите цели (фото) Дали приоритет ви се парите и луксузот или хранењето на душата со убавините на п...
Каква мајка – таква ќерка: Ким и Норт во аутфити со змиски принт на цр... 5-годишната Норт Вест сака да ги следи стапките на нејзината мајка, па често мож...
Нефилтрирана фотка од голото тело и стриите на Ешли Греам во бременост... Само неколку дена откако објави дека за првпат е бремена, Ешли Греам се соблече ...