Фотка на денот: На природата не ѝ треба Фотошоп
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Оператор 06-12-2019
Продавач 06-12-2019


Фотка на денот: На природата не ѝ треба Фотошоп

Кевин Вулф е авантурист и спортски режисер кој направи фотка со која сите се опседнаа на социјалните мрежи.

fotka-na-denot-na-prirodata-ne-i-treba-fotoshop-01.jpg

Тој на својот Инстаграм профил објавил фотографија од река во Националниот парк Јосемити која многумина ги збуни.

Можете да забележите уште веднаш во што е финтата?

Тој забележал дека песокот под реката изгледа како илјадници ѕвезди и решил да ја преврти фотката од обратно.

Неговата фотка е чист пример дека природата е секогаш подобра од Фотошопот...

 

A photo posted by K E V I N W O L F (@kev.wolf) on

Н. Г. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Нефилтрирана фотка од голото тело и стриите на Ешли Греам во бременост... Само неколку дена откако објави дека за првпат е бремена, Ешли Греам се соблече ...
Победник на лотарија ги подигнал парите носејќи маска, за роднините да... Маж од Јамајка решил дека сака да остане анонимен додека ја собира наградата од ...
„Не е лесно да се биде сладок“ - Криси Тајген сподели фотка од детство... Криси Тајген е кралица на социјалните мрежи, како што многумина ја нарекуваат, и...