Ќе бевме среќни ако фолиите за пушачи во кафулињата беа вакви кај нас (фото)
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк


Ќе бевме среќни ако фолиите за пушачи во кафулињата беа вакви кај нас (фото)

Најголемиот зимски проблем изминативе неколку години - како да седите надвор, а да не смрзнете. Фолиите се супер работа, ама не ако дува од секое ќоше. Во Coppa Club во Лондон пример, уживањето и на минус степени е вакво:

ke-bevme-srekni-ako-foliite-za-pusaci-bea-vakvi-i-kaj-nas-1.jpg

ke-bevme-srekni-ako-foliite-za-pusaci-bea-vakvi-i-kaj-nas-2.jpg

ke-bevme-srekni-ako-foliite-za-pusaci-bea-vakvi-i-kaj-nas-3.jpg

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Астро ќоше: Животно мото по кое се води секој знак Oд кое животно мото се води секој хороскопски знак? Со која мисла низ глава знац...
Мини водич: Како да се грижите за себе оваа есен? Во ладните есенски денови, важно е да не западнете во депресија, туку да најдете...
Папарацо фотки: Лејди Гага и Бредли Купер не можат да се одвојат, Ирин... Лејди Гага и Бредли Купер имаа сензационален настап на „Shallow“ на Оскарите 201...