Кој го носи фустанот подобро - Иванка Трамп или свадбеното столче?


Кој го носи фустанот подобро - Иванка Трамп или свадбеното столче?

На синоќешната свечена вечера по повод инаугурацијата на Доналд Трамп, Меланија одбра златен сирена фустан, а Иванка Трамп потфрли со „чаршав“ за на столица. Или барем така велат споредбите кои почнаа да ја исмеваат.

koj-go-nosi-fustanot-podobro-ivanka-tramp-ili-svadbenoto-stolce-1.jpg

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Каква мајка – таква ќерка: Ким и Норт во аутфити со змиски принт на цр... 5-годишната Норт Вест сака да ги следи стапките на нејзината мајка, па често мож...
Некој генијалец направил четки за чистење тоалет во облик на Доналд Тр... Доналд Трамп од денес може да ви го исчисти тоалетот – буквално... Доналд Тра...
Семејната фотка за Halloween на Роналдо и Џорџина со четирите деца Кристијано Роналдо заедно со Џорџина Родригез и четирите деца денот го започнаа ...