Носталгија: Актерите од „Господарот на прстените“ нè вратија назад во времето
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Готвач 18-04-2019


Носталгија: Актерите од „Господарот на прстените“ нè вратија назад во времето

nostalgija-akterite-od-gospodarot-na-prstenite-ne-vratija-nazad-vo-vremeto-01.jpg

Три хобита, елф и човек влегуваат во бар... Ова не е само почеток на некаква шега, туку и случка која навистина им се случи на Виго Мортенсен, Орландо Блум, Eлајџа, Доминик Монаган и Били Бојд.

Актерите од „Lord of the Rings“ се сретнаа во паб за фотосесија за списанието Empire, а средбата ја овековечија со фотка на Инстаграм.

После 15-ина години, повторно се собраа и нè вратија во времињата кога бевме опседнати со трилогијата.

Н. Г. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Кога ќе ти ѕирне мидерот - вистината зад совршените холивудски фигури ... Криси Тајген се прошета со розов стајлинг по улиците на Лос Анџелес. Покрај тоа ...
Хумористичен фото-приказ: Што им е потребно на мажите за среќа? Мажите неретко знаат да кажат дека се едноставни суштества и не бараат многу, но...