Каде возат четворицата пекари на велосипеди?
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк


Каде возат четворицата пекари на велосипеди?

Откако се појавија четворицата пекари со својот необичен велосипед градот наш стана уште поубав. Градските улици се хармонично раздвижени, нивната појава потсетува на свежо печиво од детството и затоа се почести се насмевките и доброто расположение. Но, каде возат овие интересни пекари, досега никој не ни одговорил.

kade-vozat-cetvoricata-pekari-na-velosipedi-01.jpg

Би можело да ве интересира:

7 работи кои не можеме да ги купиме со пари, а се повеќе од потребни Кога некој ви зборува за среќа, што прво ви паѓа на ум? Сигурно во топ 3-те рабо...
8 знаци дека сте достигнале зрелост Годините не се мерка за ништо и тоа многупати во животот се докажало како точно....
Астро ќоше: Кои хороскопски знаци не слушаат никој освен себе? Тие сметаат дека секогаш се во право и секогаш се водат од своето мислење. ...