Прва фотка од близнаците на Роналдо - Матео и Ева


Прва фотка од близнаците на Роналдо - Матео и Ева

Кристијано Роналдо ја сподели првата фотка од близнаците Матео и Ева, откако преку Фејсбук статус потврди дека официјално станал нивен татко.

prva-fotka-od-bliznacite-na-ronaldo-mateo-i-eva-001.jpg

32-годишната фудбалска ѕвезда ги претстави пред светот со краток опис:

„Толку сум среќен што можам да ги држам во раце моите две нови љубови на мојот живот.“

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Прва фотка од ќеркичката на Луисана Лопилато и Мајкл Бубле Луисана Лопилато и Мајкл Бубле станаа родители по третпат, а среќната вест пејач...
Семејната фотка за Halloween на Роналдо и Џорџина со четирите деца Кристијано Роналдо заедно со Џорџина Родригез и четирите деца денот го започнаа ...
Руса или црна - Џорџина Родригез тестира фризури, додека Роналдо е обв... Џорџина Родригез ги збуни фановите кога објави фотографија со руса коса на Инста...