Прва фотка од близнаците на Роналдо - Матео и Ева
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Giro prodavac 22-04-2019
Столар 22-04-2019


Прва фотка од близнаците на Роналдо - Матео и Ева

Кристијано Роналдо ја сподели првата фотка од близнаците Матео и Ева, откако преку Фејсбук статус потврди дека официјално станал нивен татко.

prva-fotka-od-bliznacite-na-ronaldo-mateo-i-eva-001.jpg

32-годишната фудбалска ѕвезда ги претстави пред светот со краток опис:

„Толку сум среќен што можам да ги држам во раце моите две нови љубови на мојот живот.“

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Прва фотка од синчето на Криси Тајген и Џон Леџенд Криси Тајген и Џон Леџенд по вторпат станаа родители на синчето кое се роди на 1...
Прва фотка од ќеркичката на Луисана Лопилато и Мајкл Бубле Луисана Лопилато и Мајкл Бубле станаа родители по третпат, а среќната вест пејач...
Семејната фотка за Halloween на Роналдо и Џорџина со четирите деца Кристијано Роналдо заедно со Џорџина Родригез и четирите деца денот го започнаа ...