Сиа без перика, на кафе во Лос Анџелес (фото)
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Software Engineer 13-03-2018
Продавач 20-03-2018


Сиа без перика, на кафе во Лос Анџелес (фото)

Се шушка дека Сиа и Кејт Хадсон соработуваат заедно за мјузикл. А, деновиве беа забележани низ Лос Анџелес, на опуштено кафе. Реткост беше што Сиа се појави без препознатливата перика, без многу шминка, облечена во црно.

sia-bez-perika-na-kafe-vo-los-angeles-01.jpg

sia-bez-perika-na-kafe-vo-los-angeles-02.jpg

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Каде возат четворицата пекари на велосипеди? Откако се појавија четворицата пекари со својот необичен велосипед градот наш ст...
Каде да отпатувате оваа есен на неколку дена? Ви треба есенско полнење на батериите и единствен начин ви е бегството од секојд...
Актерката Бела Торн со неизбричени пазуви на филмска премиера (фото) Бела Торн (20) и Патрик Шварценегер (24) беа во фокусот на вниманието на премиер...