Директор vs. мало дете - повеќе сличности, отколку разлики
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк


Директор vs. мало дете - повеќе сличности, отколку разлики

Несомнено е дека директорите и малите дечиња живеат во сосема различен свет. Едните одат на работа, другите остануваат дома или одат во градинка. Едните живеат живот на возрасен човек со многу обврски, другите живеат во детскиот безгрижен свет. Навидум, тоа е така, но директорите и малите дечиња се многу послични отколку што сте мислеле...

direktor-vs-malo-dete-slichnosti-i-razliki-001.jpg

Извор

Би можело да ве интересира:

Станете супер родител на дете спортист во 9 чекори Дали сте од оние родители на деца спортисти кои се расправаат со тренерот и ги к...
Прва фотка од ќеркичката на Луисана Лопилато и Мајкл Бубле Луисана Лопилато и Мајкл Бубле станаа родители по третпат, а среќната вест пејач...
Според трите последни цифри од бројот - Што ви треба за да бидете среќ... Ако им веруваме на забавните фото-вести, оваа може да ви открие што ви треба за ...