Каде да отпатувате оваа есен на неколку дена?
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Komercija 25-05-2019


Каде да отпатувате оваа есен на неколку дена?

Ви треба есенско полнење на батериите и единствен начин ви е бегството од секојдневието. Каде да го направите тоа? Ви треба билет за некоја нова дестинација. Низ забава и кратко квизче откријте си ја следната дестинација за есенско патување.

kade-da-otpatuvate-ovaa-esen-na-nekolku-dena-01.jpg

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Астро ќоше: На што мислат хороскопските знаци кога не можат да заспија... Што ве држи будни доцна во ноќта? Кои мисли ви минуваат низ глава и не ви даваат...
Рековте, жените и мажите се еднакви? Тука не се работи за феминизам или борење за женските права. Се работи за едност...
Астро ќоше: Кои знаци оваа есен ќе останат сами, а кои ќе најдат партн... Се приближуваме кон новата сезона – есента. Па, ако летово ви донесе многу кратк...