Ретки фотки откриваат како Мерилин Монро ја одржувала својата фигура (фото)
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Giro prodavac 22-04-2019
Столар 22-04-2019


Ретки фотки откриваат како Мерилин Монро ја одржувала својата фигура (фото)

Досега необјавени фотки испливаа на површината од најголемиот секс симбол на сите времиња, платинестата русокосa Мерилин Монро.

Retki-fotki-otkrivaat-kako-Merilin-Monro-ja-odrzuvala-svojata-figura-01.jpg

Многумина сакаат да мислат дека во тој временски период ѕвездите не обрнувале особено внимание на својата фигура и вежбањето, но тоа не може да биде понеточно.

Овие фотки, авторско дело на фотографот Филипе Халсан, се солиден доказ дека славните отсекогаш добро се препотувале во теретана.

Русокосата позната по своите облини позирала пред објективот на Филипе, но црно-белите фотки кои покажуваат како ја одржувала својата фигура не се нашле никогаш во јавноста, сè досега.

Дури и Мерилин знаела дека теговите не се наменети само за мажите, а еве го и доказот за тоа:

Retki-fotki-otkrivaat-kako-Merilin-Monro-ja-odrzuvala-svojata-figura (2).jpg

Retki-fotki-otkrivaat-kako-Merilin-Monro-ja-odrzuvala-svojata-figura (3).jpg

Retki-fotki-otkrivaat-kako-Merilin-Monro-ja-odrzuvala-svojata-figura (1).jpg

(O)Милена | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Папарацо фотки: Лејди Гага и Бредли Купер не можат да се одвојат, Ирин... Лејди Гага и Бредли Купер имаа сензационален настап на „Shallow“ на Оскарите 201...
Астро ќоше: На што мислат хороскопските знаци кога не можат да заспија... Што ве држи будни доцна во ноќта? Кои мисли ви минуваат низ глава и не ви даваат...
Астро ќоше: Кои хороскопски знаци се смеат „најзаразно“? Некои луѓе во секое друштво прават прекрасна атмосфера само со својата насмевка....