„Модерна мајка“: Ким сподели гола фотка која ја направила 4-годишната Норт
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Возач 13-06-2019
Продавач 13-06-2019


„Модерна мајка“: Ким сподели гола фотка која ја направила 4-годишната Норт

kim-spodeli-provokativna-gola-fotka-napravena-od-4-godishnata-kjerkichka-nort-01.jpg

Ким Кардашијан очигледно не престанува да се слика гола, но овојпат претера. Со новата Инстаграм фотка, „мајката“ предизвика бурни реакции со оглед на тоа што „заслугите“ за фотографијата се на нејзината 4-годишна ќеркичка Норт Вест.

Таа очигледно е горда што нејзината ќерка ѝ ја направила сликата, но мајките низ светот не се среќни со нејзината постапка, што е сосема разбирливо.

Што мислите вие за ова? 

View this post on Instagram

📸 by North

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

;

Би можело да ве интересира:

И да е гола, таа НЕ си го „бара“! Кога некоја девојка или жена е силувана, вината апсолутно НИКОГАШ не смее да се ...
Лејди Гага: Имав момче кое ми рече дека никогаш нема да успеам... Со оглед на успехот кој моментално го доживува заедно со Бредли Купер, сите се в...
Каква мајка – таква ќерка: Ким и Норт во аутфити со змиски принт на цр... 5-годишната Норт Вест сака да ги следи стапките на нејзината мајка, па често мож...