„Модерна мајка“: Ким сподели гола фотка која ја направила 4-годишната Норт


„Модерна мајка“: Ким сподели гола фотка која ја направила 4-годишната Норт

kim-spodeli-provokativna-gola-fotka-napravena-od-4-godishnata-kjerkichka-nort-01.jpg

Ким Кардашијан очигледно не престанува да се слика гола, но овојпат претера. Со новата Инстаграм фотка, „мајката“ предизвика бурни реакции со оглед на тоа што „заслугите“ за фотографијата се на нејзината 4-годишна ќеркичка Норт Вест.

Таа очигледно е горда што нејзината ќерка ѝ ја направила сликата, но мајките низ светот не се среќни со нејзината постапка, што е сосема разбирливо.

Што мислите вие за ова? 

https://www.instagram.com/p/Be8V9RCFmMy/?taken-by=kimkardashian 

Би можело да ве интересира:

И да е гола, таа НЕ си го „бара“! Кога некоја девојка или жена е силувана, вината апсолутно НИКОГАШ не смее да се ...
Ким Кардашијан има 6 прсти на ногата во нова реклама за парфеми (фото) Кардашијан-Џенер сестрите имаат богата историја со Photoshop грешки, а во новата...
Ким повторно критикувана за лоша мајка – 6-годишната ќерка носи огромн... Ким Кардашијан уште еднаш доби критики за нејзиното мајчинство откако објави фот...