Никој не е посекси од Џеј Ло во спортско издание (фото)


Никој не е посекси од Џеј Ло во спортско издание (фото)

Таа изгледа самоуверено на секое јавно појавување, а има и зошто, зарем не?

dzenifer-lopez-po-gradnik-i-helanki-seksapilna-i-vo-sportsko-izdanie-foto-01.jpg

Џенифер Лопез е позната како вљубеничка во вежбањето, па не е воопшто чудно што на 48 години изгледа беспрекорно.

Со своите 73 милиони следбеници на Инстаграм пејачката сподели фотографии на кои носи спортски градник и хеланки со впечатлив принт.

dzenifer-lopez-po-gradnik-i-helanki-seksapilna-i-vo-sportsko-izdanie-foto-03.jpg

dzenifer-lopez-po-gradnik-i-helanki-seksapilna-i-vo-sportsko-izdanie-foto-02.jpg

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Каква мајка – таква ќерка: Ким и Норт во аутфити со змиски принт на цр... 5-годишната Норт Вест сака да ги следи стапките на нејзината мајка, па често мож...
И да е гола, таа НЕ си го „бара“! Кога некоја девојка или жена е силувана, вината апсолутно НИКОГАШ не смее да се ...
„Ладните“ Кејт Мидлтон и Вилијам конечно покажаа емоции во јавност (фо... Принцот Вилијам и Кејт Мидлтон се познати по строгото држење до правилата и не и...