Гардероберот на Кајли Џенер со чанти кои вредат 1 милион долари (фото)


Гардероберот на Кајли Џенер со чанти кои вредат 1 милион долари (фото)

Нејзиниот екстравагантен гардеробер ќе ги освои срцата на сите вљубенички во чанти.

vo-garderoberot-na-kajli-dzener-samo-shantite-i-vredat-1-milion-dolari-foto-01.jpg

Периодов Кајли Џенер е посветена на мајчинството, но тоа не значи дека заборави на љубовта кон модата. Реалити ѕвездата им покажа на следбениците на Инстаграм како изгледа нејзиниот огромен луксузен гардеробер.

Таа го покажа делот со дизајнерски чанти од подот до таванот, за кои се проценува дека имаат вредност од околу 1 милион долари.

vo-garderoberot-na-kajli-dzener-samo-shantite-i-vredat-1-milion-dolari-foto-02.jpg

vo-garderoberot-na-kajli-dzener-samo-shantite-i-vredat-1-milion-dolari-foto-04.jpg

vo-garderoberot-na-kajli-dzener-samo-shantite-i-vredat-1-milion-dolari-foto-03.jpg

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Првата мајчинска фотка на Кајли Џенер со Сторми Кајли Џенер до пред неколку месеци беше кралица на Инстаграм со голи фотки, но о...
Никој не е посекси од Џеј Ло во спортско издание (фото) Таа изгледа самоуверено на секое јавно појавување, а има и зошто, зарем не? Џени...
Гола за сопругот - и 16-те милиони следбеници: Фотки од медениот месец... Некои луѓе медениот месец го сметаат за шанса да се исклучат и да се посветат на...

Најчитани неделава