Гола за сопругот - и 16-те милиони следбеници: Фотки од медениот месец на Емили Ратајковски


Гола за сопругот - и 16-те милиони следбеници: Фотки од медениот месец на Емили Ратајковски

Некои луѓе медениот месец го сметаат за шанса да се исклучат и да се посветат на активностите во пар, но не и Емили Ратајковски.

gola-za-soprugot-i-16te-iljadi-sledbenici-emili-ratajkovski-na-meden-mesec-001.jpg

Инстаграм ѕвездата додека уживаше во првото патување со сопругот не ја пропушти можноста да позира гола за него - и нејзините 16 милиони следбеници на Инстаграм.

Иако романтичното патување заврши и парот е вратен на секојдневието, Емили ја почести публиката со две нови голи фотки:

gola-za-soprugot-i-16te-iljadi-sledbenici-emili-ratajkovski-na-meden-mesec-01.jpg

gola-za-soprugot-i-16te-iljadi-sledbenici-emili-ratajkovski-na-meden-mesec-02.jpg

Би можело да ве интересира:

И да е гола, таа НЕ си го „бара“! Кога некоја девојка или жена е силувана, вината апсолутно НИКОГАШ не смее да се ...
Папарацо фотки: Лејди Гага и Бредли Купер не можат да се одвојат, Ирин... Лејди Гага и Бредли Купер имаа сензационален настап на „Shallow“ на Оскарите 201...
7 работи кои не можеме да ги купиме со пари, а се повеќе од потребни Кога некој ви зборува за среќа, што прво ви паѓа на ум? Сигурно во топ 3-те рабо...