Задникот на Ким Кардашијан по танга со Фотошоп vs. без Фотошоп
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк


Задникот на Ким Кардашијан по танга со Фотошоп vs. без Фотошоп

zadnikot-na-kim-kardashijan-vo-tanga-so-fotoshop-vs-bez-fotoshop-01.jpg

Ким Кардашијан (37) промовира нов кармин и тоа го прави повторно во нејзин препознатлив провокативен стил.

Навалена на огледалото во тоалетот таа се шминка, а нејзиниот задник е во крупен кадар. Сепак, споредбено со фотографиите од задникот на Ким направени на плажа се гледа дека тука има многу обработка на фотката во Фотошоп.

Разликата е драстична:

zadnikot-na-kim-kardashijan-vo-tanga-so-fotoshop-vs-bez-fotoshop-02.jpg

zadnikot-na-kim-kardashijan-vo-tanga-so-fotoshop-vs-bez-fotoshop-03.jpg

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Мини упатство за деновите кога сте тажни Во миговите кога чувствувате дека ништо не ви оди рака и кога не гледате зрак св...
5 правила кон кои се придржуваат сите среќни луѓе Дали имате човек во вашата околина кој ви изгледа како постојано да е среќен? ...
Каква мајка – таква ќерка: Ким и Норт во аутфити со змиски принт на цр... 5-годишната Норт Вест сака да ги следи стапките на нејзината мајка, па често мож...