Астро ќоше: Кој е среќниот ден во неделата на секој хороскопски знак?
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Giro prodavac 22-04-2019
Столар 22-04-2019


Астро ќоше: Кој е среќниот ден во неделата на секој хороскопски знак?

Некои ги сакаат понеделниците бидејќи се симбол за нов почеток, додека други едвај го чекаат златниот петок за да се ослободат од обврските. Па така, секој хороскопски знак си има еден ден во неделата кога е најсреќен и најисполнет.

koj-e-srekjniot-den-vo-nedelata-na-sekoj-horoskopski-znak-001.jpg

Кој е вашиот?

Би можело да ве интересира:

Астро ќоше: Што прават хороскопските знаци кога не ви одговараат на по... Лавот не ви одговара на пораките затоа што му пишуваат други, додека на Jарецот ...
Астро ќоше: Една работа која хороскопските знаци ја прават најдобро Ако според вашиот хороскопски знак ви биде доделена една работа која најдобро ја...
Астро ќоше: На што мислат хороскопските знаци кога не можат да заспија... Што ве држи будни доцна во ноќта? Кои мисли ви минуваат низ глава и не ви даваат...