Фламинго душек на кој сакаме да го дочекаме летото со цело друштво (фото)
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Готвач 18-04-2019


Фламинго душек на кој сакаме да го дочекаме летото со цело друштво (фото)

Иако летото ни се чини далеку, точно знаеме каде сакаме да го дочекаме – на фламинго душек на вода.

flamingo-dushek-na-koj-sakame-da-go-docekame-letoto-so-celo-drustvo-001.jpg

Оваа година забораваме на душеците во облик на крофни, друга вкусна храна или еднорози и летните замисли „ги селиме“ на ова XXL фламинго.

На него, ќе собере минимум уште петорица ваши пријатели.

Тотална релаксација на вода:

flamingo-dushek-na-koj-sakame-da-go-docekame-letoto-so-celo-drustvo-01.jpeg

flamingo-dushek-na-koj-sakame-da-go-docekame-letoto-so-celo-drustvo-02.jpeg

flamingo-dushek-na-koj-sakame-da-go-docekame-letoto-so-celo-drustvo-03.jpg

flamingo-dushek-na-koj-sakame-da-go-docekame-letoto-so-celo-drustvo-04.jpeg

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Астро ќоше: Една работа која хороскопските знаци ја прават најдобро Ако според вашиот хороскопски знак ви биде доделена една работа која најдобро ја...
8 знаци дека сте достигнале зрелост Годините не се мерка за ништо и тоа многупати во животот се докажало како точно....
Астро ќоше: Каков „микс“ е вашиот хороскопски знак? Дали сте борбени, но кршливи длабоко во себе? Дали сте судир на соништата и реал...