Првиот официјален бакнеж на принцот Хари и Меган Маркл


Првиот официјален бакнеж на принцот Хари и Меган Маркл

prviot-oficijalen-baknezh-na-princot-hari-i-megan-markl-01.jpg

Заврши церемонијата од свадбата на новиот кралски пар и сега принцот Хари и Меган Маркл се официјално во брак. 

При излегувањето од црквата, пред да одат низ градот да ги поздрават луѓето кои долго чекаа да ги видат, имавме можност кратко да го видиме првиот официјален бакнеж, како сопруг и сопруга.

Тие навистина изгледаат среќно и заљубено:

 М. М. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

„Ладните“ Кејт Мидлтон и Вилијам конечно покажаа емоции во јавност (фо... Принцот Вилијам и Кејт Мидлтон се познати по строгото држење до правилата и не и...
Фото доказ дека ракописот на Меган Маркл е нереално совршен Меган Маркл се истакна во многу кралски активности, а за време на некои од нив ф...
Што ќе ви послужи Меган Маркл ако отидете на чај во Кензингтонската па... Од вчера по социјалните мрежи се шири фотка со храна и чај, со тврдење дека токм...