Првиот официјален бакнеж на принцот Хари и Меган Маркл
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Giro prodavac 22-04-2019
Столар 22-04-2019


Првиот официјален бакнеж на принцот Хари и Меган Маркл

prviot-oficijalen-baknezh-na-princot-hari-i-megan-markl-01.jpg

Заврши церемонијата од свадбата на новиот кралски пар и сега принцот Хари и Меган Маркл се официјално во брак. 

При излегувањето од црквата, пред да одат низ градот да ги поздрават луѓето кои долго чекаа да ги видат, имавме можност кратко да го видиме првиот официјален бакнеж, како сопруг и сопруга.

Тие навистина изгледаат среќно и заљубено:

 М. М. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

„Ладните“ Кејт Мидлтон и Вилијам конечно покажаа емоции во јавност (фо... Принцот Вилијам и Кејт Мидлтон се познати по строгото држење до правилата и не и...
Фотка после која цел свет го смета принцот Хари за романтичар Принцот Хари заедно со својата сопруга Меган Маркл го доделија трофејот на џокеј...
Што ќе ви послужи Меган Маркл ако отидете на чај во Кензингтонската па... Од вчера по социјалните мрежи се шири фотка со храна и чај, со тврдење дека токм...