Доказ дека кралицата Елизабета ги обожава Меган и Хари
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Giro prodavac 22-04-2019
Столар 22-04-2019


Доказ дека кралицата Елизабета ги обожава Меган и Хари

На фотките од посетата на Џорџ Брендис во Бакингемска палата, во позадина јасно се гледа врамената фотка од Меган и Хари, која кралицата Елизабета ја чува во дневната соба.

dokaz-deka-kralicata-elizabeta-gi-obozava-mean-i-hari-01.jpg

Иако некои велат дека кралицата Елизабета не е најголем фан на Меган, поради тоа што прекрши многу кралски правила и традиции, очигледно е среќна за изборот на нејзиниот внук.

dokaz-deka-kralicata-elizabeta-gi-obozava-mean-i-hari-02.jpg

dokaz-deka-kralicata-elizabeta-gi-obozava-mean-i-hari-03.jpg

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Прва фотка од синчето на Криси Тајген и Џон Леџенд Криси Тајген и Џон Леџенд по вторпат станаа родители на синчето кое се роди на 1...
Фотка после која цел свет го смета принцот Хари за романтичар Принцот Хари заедно со својата сопруга Меган Маркл го доделија трофејот на џокеј...
Прва фотка од ќеркичката на Луисана Лопилато и Мајкл Бубле Луисана Лопилато и Мајкл Бубле станаа родители по третпат, а среќната вест пејач...