Астро ќоше: Што прават хороскопските знаци кога не ви одговараат на порака?


Астро ќоше: Што прават хороскопските знаци кога не ви одговараат на порака?

Лавот не ви одговара на пораките затоа што му пишуваат други, додека на Jарецот можеби едноставно не му се зборува во моментот.

astro-kjoshe-shto-pravat-horoskopskite-znaci-koga-ne-vi-odgovaraat-na-poraka-01.jpg

Некои не одговараат само кога јадат, спијат или можеби го изгубиле телефонот, додека други намерно ве „кулираат“ и сметаат дека имаат поважна работа од вас.

Какви сте според хороскопскиот знак? Што би ве спречило да одговорите на порака?

astro-kjoshe-shto-pravat-horoskopskite-znaci-koga-ne-vi-odgovaraat-na-poraka-02.jpg

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

За вас и вашето куче - хит џемперот што го освои светот (фото) Брендот Zulily произведе џемпер совршен за сите вљубеници во кучиња. Идејата е з...
Џеси Џеј позираше во танга и со лузни на грбот со моќна порака Џеси Џеј откако објави храбра фотка од плажа, покажувајќи го целулитот, сега пов...
7 работи кои не можеме да ги купиме со пари, а се повеќе од потребни Кога некој ви зборува за среќа, што прво ви паѓа на ум? Сигурно во топ 3-те рабо...