Астро ќоше: Како реагираат хороскопските знаци кога ќе им се извините?


Астро ќоше: Како реагираат хороскопските знаци кога ќе им се извините?

astro-kjoshe-kako-reagiraat-horoskopskite-znaci-koga-kje-im-se-izvinite-01.jpg

Дали некогаш сте му го скршиле срцето на некој Бик, Рак или Стрелец? Како реагирале тие на вашето извинување?

Некои едноставно прифаќаат, додека други нема да ви простат додека не им испеете серенада под прозорец.

Какви сте вие?

astro-kjoshe-kako-reagiraat-horoskopskite-znaci-koga-kje-im-se-izvinite-02.jpg

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Џеси Џеј позираше во танга и со лузни на грбот со моќна порака Џеси Џеј откако објави храбра фотка од плажа, покажувајќи го целулитот, сега пов...
За вас и вашето куче - хит џемперот што го освои светот (фото) Брендот Zulily произведе џемпер совршен за сите вљубеници во кучиња. Идејата е з...
7 работи кои не можеме да ги купиме со пари, а се повеќе од потребни Кога некој ви зборува за среќа, што прво ви паѓа на ум? Сигурно во топ 3-те рабо...