Татко кој заслужува златен медал за снаодливост
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Giro prodavac 22-04-2019
Столар 22-04-2019


Татко кој заслужува златен медал за снаодливост

Неговата сопруга морала да остане на работа, а неговата ќерка одбивала тој да ја нахрани со цуцла. Па, снаодливоста било единственото решение.

tatko-koj-zasluzuva-zlaten-medal-za-snaodlivost-001.jpg

Така таткото завршил со дупче во маицата, низ кое протнал цуцла. Вечерта поминала мирно, а девојчето било најадено и задоволно.

tatko-koj-zasluzuva-zlaten-medal-za-snaodlivost-01.jpg

tatko-koj-zasluzuva-zlaten-medal-za-snaodlivost-02.jpg

Би можело да ве интересира:

Астро ќоше: На што мислат хороскопските знаци кога не можат да заспија... Што ве држи будни доцна во ноќта? Кои мисли ви минуваат низ глава и не ви даваат...
Победник на лотарија ги подигнал парите носејќи маска, за роднините да... Маж од Јамајка решил дека сака да остане анонимен додека ја собира наградата од ...
Каква мајка – таква ќерка: Ким и Норт во аутфити со змиски принт на цр... 5-годишната Норт Вест сака да ги следи стапките на нејзината мајка, па често мож...