Табела: Просечната должина на „машкоста“ во државите кои учествуваат на Светско 2018
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Готвач 18-04-2019


Табела: Просечната должина на „машкоста“ во државите кои учествуваат на Светско 2018

tabela-prosechnata-dolzina-na-mashkiot-polov-organ-vo-drzavite-shto-uchestvuvaat-na-svetsko-01.png

На страна од сите фудбалски тактики, број на голови и победи за актуелното фудбалско првенство во Русија, сега има една поинаква анализа на светско ниво.

Според истражување направено од „ForHims“ направена е табела според должината на машкиот полов орган на државите што учествуваат на Светското првенство 2018.

tabela-prosechnata-dolzina-na-mashkiot-polov-organ-vo-drzavite-shto-uchestvuvaat-na-svetsko-02.jpg

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

9 продукти заради кои целулитот постојано се таложи Со оглед на тоа што целулитот е непријател број еден на убаво обликуваното тело,...
Според трите последни цифри од бројот - Што ви треба за да бидете среќ... Ако им веруваме на забавните фото-вести, оваа може да ви открие што ви треба за ...
Бабичка во автобус во Русија - копија на Доналд Трамп Неколку часа пред Доналд Трамп да се сретне со рускиот претседател Владимир Пути...