Што се случува со куферот на секој хороскопски знак, за време на патување?


Што се случува со куферот на секој хороскопски знак, за време на патување?

Кој се пакува „лесно“, а кој решава дека му требаат 70 парчиња гардероба за 3-дневно патување?

sto-se-slucuva-so-kuferot-na-sekoj-horoskopski-znak-za-vreme-na-patuvanje-001.jpg

Кој најлесно си го заборава куферот, а кој обожава да шопингува и да го дополни за време на патувањето?

Хороскопските знаци и нивниот куфер кога се на пат:

sto-se-slucuva-so-kuferot-na-sekoj-horoskopski-znak-za-vreme-na-patuvanje.jpg

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

8 знаци дека сте достигнале зрелост Годините не се мерка за ништо и тоа многупати во животот се докажало како точно....
Астро ќоше: На што мислат хороскопските знаци кога не можат да заспијат? Што ве држи будни доцна во ноќта? Кои мисли ви минуваат низ глава и не ви даваат...
Астро ќоше: Кои знаци оваа есен ќе останат сами, а кои ќе најдат партнер? Се приближуваме кон новата сезона – есента. Па, ако летово ви донесе многу кратк...

Најчитани неделава