Прва фотка од лицата на Руми и Сер Картер, близнаците на Бијонсе и Џеј Зи
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк


Прва фотка од лицата на Руми и Сер Картер, близнаците на Бијонсе и Џеј Зи

Бијонсе и Џеј Зи 13 месеци успеваа да им ја зачуваат приватноста на близнаците Руми и Сир Картер. Сега конечно откриваме како изгледаат нивните лица.

prvata-fotka-od-licata-na-rumi-i-ser-karter-bliznacite-na-bijonse-i-jay-z-001.jpg

Семејството Картер моментално е на одмор со луксузна јахта низ Европа, каде и е направена фотката на Бијонсе и близнаците.

View this post on Instagram

💜❤️💜❤️💜❤️ (📷: @beyonce)

A post shared by ESSENCE (@essence) on

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Џеси Џеј позираше во танга и со лузни на грбот со моќна порака Џеси Џеј откако објави храбра фотка од плажа, покажувајќи го целулитот, сега пов...
Астро ќоше: Кои знаци оваа есен ќе останат сами, а кои ќе најдат партн... Се приближуваме кон новата сезона – есента. Па, ако летово ви донесе многу кратк...
„Ладните“ Кејт Мидлтон и Вилијам конечно покажаа емоции во јавност (фо... Принцот Вилијам и Кејт Мидлтон се познати по строгото држење до правилата и не и...